WEBINÁŘ

WEBINÁŘ

Od října do prosince 2015 se můžete zúčastnit 9 týdnů webináře s Evou Joachimovou o kariéře, partnerství a rodině. Podrobnosti zveřejníme během několika dní.

Život za komunismu a cesta k učením

Eva Joachimová se setkala s učeními starých čínských Mistrů v době hlubokého komunismu. Od konce sedmdesátých do konce devadesátých let se měla možnost pravidelně setkávat s několika výjimečnými osobnostmi, které jí ho postupně předávali. Vypráví o tom podrobně v tomto videu. 12 posledních let komunistického režimu žila v disentu jako signatářka Charty 77. Po revoluci působila na radnici Prahy 1.

Odchod na venkov

V polovině devadesátých let se přestěhovala do Železných hor, kde na rozsáhlém pozemku s pomocí přátel postupně zrenovovala většinu historických budov Mladotického mlýna. V něm pořádá festivaly, divadelní představení, vystavuje obrazy umělců a poskytuje díky penzionu s hospodou i prostory pro semináře a ubytování pro několik desítek lidí.

Předávání učení a čínská medicína

Od poloviny devadesátých let předává učení starých čínských Mistrů ve školičce Bílého jeřába, kterou založila a pomáhá lidem se zdravotními problémy pomocí čínské medicíny. Vypráví o tom podrobně v tomto videu.

V rámci jedinečné série zatím vydala od roku 1998 3 knihy: Cesta bílého jeřába, Cesta bílého jeřába za poznáním času člověka a Cesta bílého jeřába za tajemstvím času. Její expertízy a propočtů v oblasti vztahové kompatibility vyžívají nejen páry a rodiny s dětmi, ale i personalisté v pracovní sféře.

Vedle toho ve spolupráci s českými lékaři napsala 2 knihy o léčbě rakoviny z pohledu čínské i západní medicíny Rakovina – země neznámá a Devitalizace – oživená naděje.

Vydává i každoroční přehled o energiích dní a předpovědi na celý rok. Bývá pravidelným hostem televizních i rozhlasových pořadů.

Proč webinář o kariéře, partnerství a rodině v roce 2015?

Díky hlubokým znalostem učení starých čínských Mistrů i jako matka 4 dětí a babička 4 vnoučat (další v pořadí, páté, je již na cestě :-) ) se setkává se stále vyšším počtem lidí řešících problémy v partnerství i rodině. A také souvisejícími nejistotami, jak je skloubit s kariérou a dalšími tužbami naší doby.

Nikoli náhodou představuje právě kariéra, partnerství a rodina první tři sektory magického čtverce bagua, kterými by měl člověk ve svém životě podle starých Mistrů projít před tím, než se vrhne na „složitější témata“. Řešení problémů v těchto oblastech zavčas, může znamenat prevenci závažnějších nemocí, s nimiž za ní lidé často chodí až ve stádiu, kdy je pomoc poměrně složitá…

Není náhodou, že právě v čínském roce empatické a citlivé Kozy – odbornice na vztahy, který je letos navíc spojen s působením času v oblasti rodiny a tradic, se Eva Joachimová rozhodla poprvé široké veřejnosti otevřít webinář zaměřený na tuto problematiku.

01 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak se dostala k učení starých čínských Mistrů

02 Zastavení s Evou Joachimovou – Jakým způsobem předává učení

03 Zastavení s Evou Joachimovou – O štěstí, jugoslávském otci a podpisu Charty 77

04 Zastavení s Evou Joachimovou – Život v pravdě a jak vychovávala svoje děti

05 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak se dostala roku 1988 do Francie a koho tam potkala

06 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak se odstěhovala z centra Prahy na venkov

07 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak začala dělat čínskou medicínu v praxi

08 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak pohlížet na rakovinu a spolupráce s českými lékaři

09 Zastavení s Evou Joachimovou – Jak se vyrovnává s vlastními nemocemi