Partnerství

Partnerství

Sektor partnerství osvětluje pozici v různých vztazích, nejen intimních, ale i firemních – s kolegy i zákazníky – či sousedských. Většinou se o něj lidé zajímají v situaci, kdy jsou sami nebo jejich vztahy nefungují tak, jak by si představovali.

1. Úpravy prostoru: bude to stačit?

Zaručené rady feng shui v případě touhy osamělých lidí po partnerovi většinou směřují k umisťování dvou podobných, ale nikoli zcela stejných předmětů do sektoru 2, vyprázdnění nejlépe jedné poloviny skříně, přidání prázdné židle do kuchyně či spaní na posteli pro dva.

Je dobré ovšem mít konkrétní představu, co mají úpravy prostoru směrem k příchodu nového partnera do života přinést. Ještě více než v jiných oblastech i zde totiž platí známé: „Dej pozor, co si přeješ, aby se Ti to náhodou nesplnilo.“

V případě nefunkčních vztahů se pak doporučuje stabilizace sektoru třeba pomocí kamenů (prvek Země, který má tento sektor rád), pověšení obrázku lidí z dlouhodobě fungujícího vztahu u předků ve Vaší rodině na zeď apod.

2. V hlavní roli člověk

Žádný z výše uvedených tipů týkajících se prostoru není úplně na škodu. Rozhodně však nevyřeší všechny problémy, když nefunguje člověk samotný.

Napadlo Vás, že v partnerství máte 100% odpovědnost za vztah Vy a stejně tak 100% i Váš partner? Takto rezolutně si předávali tuto moudrost staří čínští Mistři. A to nejen v partnerství dvou milenců, ale i obchodních společníků nebo zákazníka a prodejce.

Proto stojí na začátku vlastní poznání, kterému mohou prostorové proměny pomoci, ale také uškodit. Sektor 2 spojený s prvkem Země očekává člověka empatického, ale zároveň realistického a metodického stojícího pevně nohama na zemi. Bez toho nemusí dlouhodobě v partnerství, které by mělo představovat vždy více než náhlé milostné vzplanutí či počáteční nadšení mladých společníků v rozvíjejícím se podnikání, uspět.

3. Co přináší dvojce čas?

Pokud si budete všímat času, tak ten se v oblasti binárních vztahů objevuje jako čas prolínání. Dochází k setkávání s lidmi, nové vztahy se dávají dohromady a události se dostávají do vzájemných souvztažností.

Kvality času partnerství se mění vzhledem k měnícím se energiím stejně jako třeba roční období a přinášejí do prostoru nové informace, s kterými musí pracovat jak prostor, tak člověk.

Další praktické tipy a informace ke zlepšení Vašich vztahů a dlouhodobých partnerství se dozvíte na webináři s Evou Joachimovou.