3.12.2015

Hojnost v čase adventu

Dnes začíná 2. cyklus právě probíhajícího webináře Evy Joachimové Pěstuj život: kariéra, partnerství a rodina.

Co vše je potřeba zvládnout před Hojností?

Poté, co jsme se na konci října a v první polovině listopadu zastavili díky prvnímu cyklu ve třech stěžejních sektorech pro náš webinář i celý život:
1. životní cestě (kariéře) + VŠECHNA VIDEA K PRVNÍMU DÍLU ZDARMA ZDE,
2. partnerství (manželství),
3. rodině (rodu, tradicích),

jsme se po oddychové 3-týdenní přestávce přenesli do sektoru hojnosti, rozmanitosti, bohatosti, ale také zdraví.

Staří čínští Mistři věděli, že když ve svém životě zvládáte první 3 sektory, které nejsou rozhodně hračkou opravdu pro nikoho :-), často se Vám začne přirozeně dařit i v sektoru 4 zasvěcenému Hojnosti. To ostatně ukazují i skoky v rámci posloupnosti čísel v našem magickém čtverci LUO SHU, kterými začínáme každý webinář. Ze trojky do čtyřky by se mělo podařit skočit snad i beznohému :-).

Ale protože je vše propojené, tak nejen v době předvánoční Vám důvtipný přístup k hojnosti může pomoci zestabilizovat i věci, které se Vám nedaří v kariéře, partnerství či rodině.

Pozor na rozmělňování

Eva Joachimová například v aktuálním 4. díle placeného webináře uvádí, jak nebezpečné je vedle nedostatku hojnosti i její rozmělnění. Také se Vám někdy stává, že najednou nestíháte a neumíte si zajistit nadbytek a bohatost paradoxně díky příliš mnoha nabídkám?

To je přece problém zvětšujícího se počtu lidí v dnešní době. Zejména když dělají kariéru ve velkých městech. Čím to asi bude, když přes obklopení materiálním bohatstvím či množstvím obchodních nabídek se lidé nakonec necítí ani bohatí, ani spokojení v partnerství či rodině?

Pokud Vás téma hojnosti a jeho vlivu na další oblasti svého života zaujalo, můžete se přihlásit do celého webináře nebo ho třeba zakoupit jako dárek pro někoho blízkého. I předešlé díly lze totiž kdykoli sledovat v klidu ze záznamu, i když jste doposud o webináři nevěděli nebo jste se ho zatím rozhodli nekoupit.

Někdy se v životě nedaří věci proto, že se člověk ani nestihne zastavit. Právě vánoční svátky mohou pomoci k tomu, že si můžete najít – i na do větší hloubky jdoucí souvislosti – konečně více času a pustit si části webináře, jak Vám to čas dovolí :-).